Blog

Na czym polega Thermolifting Zaffiro

Na czym polega Thermolifting Zaffiro

Na rynek medyczny sukcesywnie wprowadzane są kolejne urządzenia Hi-Tech, które znajdują zastosowanie w odmładzaniu skóry i modelowaniu sylwetki. Część z nich cieszy się niesłabnącą popularnością, inne pojawiają się w klinikach medycyny estetycznej i bardzo szybko znikają. Thermolifting Zaffiro zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy, gdyż od 2009 roku, kiedy wprowadzono tę metodę zabiegową na polski rynek, wywołuje coraz większe zainteresowanie pacjentek.

Zmarszczki, opadający owal twarzy, nadmiar zwiotczałej i luźnej skóry – z tymi i wieloma innymi symptomami starzenia się skóry w pewnym momencie boryka się każdy z nas. Czas pojawiania się pierwszych objawów tego naturalnego wszak procesu jest szczególnie trudny dla pań. Nie ma chyba kobiety, która z miejsca zaakceptowałaby wszystkie wynikające ze starzenia się skóry niedogodności i nie chciałaby niczego w swoim wyglądzie poprawić. Pojawienie się na rynku zabiegu Thermoliftingu Zaffiro okazało się sporym przełomem w bezinwazyjnym odmładzaniu twarzy, gdyż bez skalpela i bez bólu odmładza skórę o 10 lat.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Thermolifting Zaffiro?

Dobra wiadomość jest taka, że Theromolifting Zaffiro to zabieg uniwersalny, jaki można wykonać niemal w każdym wieku – od 25. roku życia wzwyż. Nie istnieje wiele przeciwwskazań do zabiegu, procedurze nie mogą poddać się między innymi kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osobom między 25. a 35. rokiem życia poleca się wykonanie 1 zabiegu, w przypadku starszych pacjentów konieczne jest wykonanie serii (ok. 3) zabiegów.

Thermolifting Zaffiro opiera się na działaniu wysokich temperatur. Przy pomocy promieni światła czerwonego podgrzewa się głębokie warstwy skóry do 65 stopni Celsjusza. Procedura jest bezbolesna i bezpieczna, ponieważ skóra przed zabiegiem zostaje schłodzona, zabezpieczona przed poparzeniem oraz pokryta warstwą specjalnego żelu, który umożliwia przewodzenia fal.

„Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe zostają pobudzone. Wraca napięcie i elastyczność skóry, które straciliśmy wraz z upływem czasu. Zmarszczki zostają wygładzone, co widać od razu. Pełne efekty będzie jednak widać kilka miesięcy po zabiegu, ponieważ stare włókna kolagenowe zaczną się odnawiać, a dodatkowo przybędzie nowych. Dzięki temu skóra stanie się gęstsza, a to zapewni efekt odmłodzenia” – tłumaczy w rozmowie z portalem wizaz.pl dr Agnieszka Bliżanowska, uważana za jednego z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w kraju.

Rezultaty zabiegu Thermolifting Zaffiro

Czemu Zaffiro zawdzięcza swą popularność? Z pewnością – bardzo dobrym efektom estetycznym, które można osiągnąć dzięki procedurze bezbolesnej, mało inwazyjnej i komfortowej dla pacjenta. Thermolifting Zaffiro stanowi doskonałą alternatywę dla chirurgicznego liftingu twarzy, po którym pozostają widoczne blizny, a pacjent wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Pacjentów przekonuje również naturalny wygląd skóry po zabiegu – światło podczerwone nie narusza naczyń krwionośnych i naskórka. Niemal natychmiast można wrócić do pracy i wykonywania codziennych czynności.

Thermolifting Zaffiro to zabieg o działaniu odmładzającym. Na pełne efekty trzeba poczekać nawet do 6 miesięcy, gdyż jednym z rezultatów terapii jest pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, co jest procesem długotrwałym. Zaffiro stymuluje naturalne reakcje organizmu i pozwala wygładzić zmarszczki, poprawić kontury oraz owal twarzy. Ponadto zabieg niweluje obwisłość skóry twarzy i szyi, a także wpływa na znaczą poprawę jędrności oraz gęstości twarzy. Rezultatem zabiegu jest przywrócenie skórze blasku i kolorytu. Thermolifting sprawdza się również jako zabieg modelowania sylwetki, jest zalecony między innymi kobietom po porodzie, gdyż pozwala obkurczyć skórę na brzuchu. Wskazaniem do zabiegu może być również obwisła skóra okolic ramion, ud czy kolan.

Ceny za zabieg Thermolifting Zaffiro wahają się od 1000 do 1500 zł.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *