Blog

Plexr – nowoczesne usuwanie niedoskonałości skóry

Plexr – nowoczesne usuwanie niedoskonałości skóry

Bezbolesny zabieg, bez konieczności zakładania szwów i wysoko pożądane rezultaty leczenia? To możliwe! Zabiegi z wykorzystaniem urządzenie Plexr szturmem podbijają serca i portfele klientów gabinetów medycyny estetycznej w krajach Europy Zachodniej. Leczenie niedoskonałości skóry jeszcze nigdy nie było tak proste.

W ciągu ostatnich lat medycyna estetyczna rozwinęła się w niewyobrażalnym wręcz tempie. Jeszcze kilka lat temu osiągnięcie młodego, zdrowego wyglądu było niemożliwe bez konieczności zastosowania poważnej interwencji chirurgicznej. Pacjenci klinik chirurgii plastycznej musieli liczyć się z wysoką ceną, jaką przyszło im zapłacić za pozbycie się kompleksów – długi okres rekonwalescencji, blizny, konieczność pozostania po zabiegu na obserwacji w szpitalu. Od jakiegoś czasu rozkwit przeżywają zabiegi tak zwanej chirurgii miękkiej. Dzięki osiągnięciom współczesnych naukowców cena za piękno, jaką ponoszą dziś klienci gabinetów medycyny estetycznej, jest o wiele niższa, niż jeszcze w niedalekiej przeszłości. Powstaje wiele innowacyjnych systemów i nowoczesnych urządzeń, którym warto przyjrzeć się z bliska. Na szczególną uwagę zasługuje Plexr. Czym jest wynalazek, który podbija gabinety medycyny estetycznej na Zachodzie?

Skuteczny zabieg o wysokim stopniu bezpieczeństwa i komfortu pacjenta

Najnowsze technologie zastosowane w innowacyjnym urządzeniu Plexr umożliwiają przeprowadzanie zabiegów medycyny estetycznej bez okresu rekonwalescencji oraz bez konieczności wykonywania nacięć skóry, a co za tym idzie – bez wymogu zakładania szwów po leczeniu. Efekt anti-aging bez bólu? Oczywiście, dzisiaj to możliwe dzięki systemowi Plexr, stanowiącemu ciekawą alternatywę dla tradycyjnych zabiegów chirurgicznych. Metoda leczenia niedoskonałości skóry pochodzi z Włoch. Jej wynalazcami są profesor Fippi – długoletni członek i przewodniczący Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, oraz inżynier Millevolte.

Plexr jest niedużym, mieszczącym się w dłoni urządzeniem. Jego niewielkie rozmiary nieustannie zadziwiają pacjentów – w jaki sposób tak małe urządzenie miałoby znacząco wpłynąć na poprawę wyglądu skóry oraz pozbycie się jej niedoskonałości? Plexr wytwarza łuk elektryczny, co umożliwia zastosowanie wysokich temperatur, które poprzez proces parowania usuwają niechciane zmiany skórne. Urządzenie zostało tak skonstruowane, by nie uszkadzało głębszych warstw skóry. Plexr umożliwia przeprowadzenie zabiegów o wysokim stopniu bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Na bezbolesność procedury medycznej wpływa między innymi zastosowanie kremu znieczulającego skórę. Ryzyko wystąpienia powikłań jest bardzo niskie, ze względu na małą inwazyjność zabiegu. Nie ma konieczności nacinania i zszywania skóry, a więc procedura nie wiąże się z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Bezpośrednio po zabiegu może występować lekkie zaczerwienienie oraz obrzęk, który ustępuje maksymalnie do 3 dni.

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu Plexr są nieestetycznie wyglądające blizny potrądzikowe oraz zmiany skórne, takie jak włókniaki czy brodawki. Plexr osiąga wysokie rezultaty w redukcji rozstępów i przebarwień skóry. Urządzenie może być wykorzystywane podczas zabiegów usunięcia tatuaży czy blizn. Plexr stymuluje produkcję nowego kolagenu, co ma ogromne znaczenie podczas zabiegów redukcji zmarszczek. Zabiegi są skutecznym rozwiązaniem na zmarszczki zarówno płytkie, jak i głębokie. Lekarze stosują system jako wspomagającą formę leczenia trądziku, Plexr usuwa zaskórniki oraz krostki bez ryzyka powstania nieestetycznych blizn.

Plexr znajduje zastosowanie w liftingu twarzy, jednakże w tym przypadku schemat działania urządzenia jest nieco inny. Plexr bezpośrednio wpływa na skracanie się włókien kolagenowych, które odpowiadają za napięcie oraz jędrność skóry. Cera po wykonaniu zabiegu jest widocznie odmłodzona i wygładzona. Urządzenie doskonale radzi sobie z nadmiarem skóry na powiekach i wykonuje korekcję opadającej powieki.

Zabieg powinien być poprzedzony konsultacją lekarską i dokładnym badaniem skóry, aby ocenić, czy zastosowanie systemu Plexr jest możliwe i przyniesie oczekiwane rezultaty. Efekty zabiegu widoczne są w pełni po 2-4 tygodniach i utrzymują się do kilku lat.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *